Wykorzystujemy pliki cookies do gromadzenia danych statystycznych oraz personalizacji reklam. Kliknij "Akceptuję" lub zmień ustawienia przeglądarki. Akceptuję

Motel Królowej Jadwigi

Booking.com

Częste pytania

Obiekt Motel Królowej Jadwigi znajduje się w miejscowości Sandomierz, a dokładny adres to: ul. Krakowska 18, 27-600 Sandomierz, Polska.
Wolne terminy sprawdzisz na stronie naszego partnera - tam również dokonasz rezerwacji w obiekcie Motel Królowej Jadwigi.
Najbardziej aktualny cennik obiektu Motel Królowej Jadwigi znajdziesz na stronie naszego partnera - sprawdź ceny >>
W pobliżu znajdziesz następujące inne obiekty noclegowe: Noclegi Grill Solo (w odległości: 33 m), Dworek Ojca Mateusza (w odległości: 59 m), Apartamenty Furta Dominikańska (w odległości: 75 m), Hotel Basztowy (w odległości: 79 m),

Miejscowości w pobliżu

Motel Królowej Jadwigi

Przedstawiamy ofertę naszych noclegów - Motel Królowej Jadwigi.

Motel Królowej Jadwigi położony jest w Sandomierzu, w odległości 1,1 km od Domu Długosza i 800 metrów od Zamku Królewskiego. Na miejscu dostępny jest ogród oraz bezpłatny prywatny parking. We wszystkich pomieszczeniach zapewniono bezpłatne WiFi. Obiekt objęty jest zakazem palenia i znajduje się 1,4 km od kościoła Świętego Ducha. Personel recepcji chętnie udziela informacji na temat okolicy. W pobliżu usytuowane są liczne atrakcje, takie jak bazylika katedralna Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, ratusz i kościół św. Pawła. Odległość od lotniska Rzeszów-Jasionka wynosi 94 km.

W naszym obiekcie obowiązują następujące godziny zameldowania:
od 14:00
do 23:00
Wymeldowanie
do 10:00
Miejsce parkingowe jest na miejscu bezpłatne. Internet dla naszych gości jest całkowicie bezpłatny.
Inne atrakcje, które warto odwiedzić:
  • Kościół św. Pawła 0,5 km
  • Zamek w Sandomierzu 0,7 km
  • Katedra w Sandomierzu 0,8 km
  • Ratusz w Sandomierzu 0,9 km
  • Dom Długosza 0,9 km
  • Kościół św. Ducha 1 km


Lotniska w pobliżu: - Lotnisko Rzeszów-Jasionka - (66,8 km). - Radom-Sadkow Airport - (88,5 km). - Lotnisko Lublin-Świdnik - (91,3 km).

Życzymy miłego wypoczynku.

Podobne noclegi

Noclegi Grill Solo
Noclegi Grill Solo
Obiekt Noclegi Grill Solo znajduje się w Sandomierzu, przy trasie rowerowej Green Velo i 1 km od Starego Miasta.
Odległość: (33 m)
Dworek Ojca Mateusza
Dworek Ojca Mateusza
Wszystkie pokoje urządzone zostały w XIX-wiecznym stylu, który podkreślają klasyczne meble i dodatki z epoki. Śniadanie w cenie pobytu.
Odległość: (59 m)
Apartamenty Furta Dominikańska
Apartamenty Furta Dominikańska
Obiekt Apartamenty Furta Dominikańska mieści się w zabytkowej kamienicy, która położona jest w odległości 130 metrów od Rynku.
Odległość: (75 m)
Hotel Basztowy
Hotel Basztowy
Hotel Basztowy, otoczony zabytkami architektury, położony jest na wzgórzach Starego Miasta w Sandomierzu. Bezpłatne śniadanie.
Odległość: (79 m)